Opłaty za przedszkole

Wpisowe: 100zł jest to opłata jednorazowa przy zapisaniu dziecka, zapewniająca mu miejsce w przedszkolu. Pieniądze te wpłacane są do Komitetu Rodzicielskiego i przeznaczane na poczet pomocy dydaktycznych wspierających rozwój dziecka, zabawek edukacyjnych oraz drobnych upominków dla przedszkolaków.

Czesne: obejmuje opiekę w godzinach od 7.00 do 17.30 od poniedziałku do piątku, realizację podstawy programowej, codzienne zajęcia artystyczne (plastyczno-techniczne i muzyczno-taneczne), nauka języka angielskiego oraz drugiego języka obcego, rytmikę z elementami tańca, gimnastykę korekcyjną i ogólnorozwojową, specjalistyczną opiekę logopedyczną oraz wiele innych zajęć wykraczających poza podstawę programową, które szerzej opisane są w zakładce "Zajęcia dodatkowe".

Wyżywienie obejmuje: pełnowartościowe śniadanie, dwudaniowy obiad (zupa , drugie danie), smaczny podwieczorek , całodzienny dostęp do wody, herbaty, kompotu.