Kilka słów o Niepublicznym Przedszkolu Mały Odkrywca

"Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo,
         projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,
          przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta."

Niepubliczne Przedszkole Mały Odkrywca jest to miejsce niezwykle przyjazne, przeznaczone dla dzieci od 2 lat.
W naszym przedszkolu, które mieści się na ulicy Jana Pawła II 37 kładziemy szczególny nacisk na dobre samopoczucie dziecka, indywidualne, podmiotowe podejście, pełne szacunku i troski.

Przedszkole powstało z myślą o tych rodzicach, którzy zastanawiają się co zrobić, aby ich dziecko było szczęśliwe i mogło prawidłowo się rozwijać.

Ponad 600m² zostało zaprojektowane w niezwykle ciekawej aranżacji tak, aby spełniało zarówno funkcję oświatową, wychowawczą oraz opiekuńczą. Budynek posiada 6 przestronnych pomieszczeń o powierzchni 40-50m² przeznaczonych dla dzieci, w których uwzględniono bezpieczne sale dla podopiecznych, bawialnie, jadalnie oraz salę teatralno - muzyczną. Przedszkole zostało wyposażone w nowe meble, sprzęt, pomoce dydaktyczne oraz zabawki dostosowane do wieku i potrzeb dzieci. Na zewnątrz znajduje się 200m plac zabaw z kolorowym i funkcjonalnym sprzętem otoczony zielenią.